ochrona życia i zdrowia rodziny ??

ochrona życia i zdrowia rodziny ??

Chciałbym zabezpieczyć przyszłość dziecka, ale nie wiem, jakie wybrać ubezpieczenie? Macie jakieś pomysły na to?

Lopez58

Posty: 4

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Nie ulega wątpliwości rodzice nie muszą się na to godzić, zatem trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

muzyczny55

Posty: 4

 
Nie myślałem w ten sposób o przyszłości dziecka żeby kupować ubezpieczenie. Raczej człowiek się skupia na tym żeby mu zagwarantować jak najlepsze warunki i wykształcenie.

krzysioo0

Posty: 2

 
Każdy ma inne zdanie na tematy ubezpieczeń. Wszystko zależne będzie od tego, jakimi finansami dysponujemy. Im ma się wiecej tym łatwiej nam kupować to, co najlepsze.

Nimert56

Posty: 8

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Oczywiście rodzice nie muszą się na to godzić, dlatego trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

dyduch33

Posty: 17

 
Więcej na temat bezpiecznej przyszłości dziecka odszukacie na https://dlamojejrodziny.pl/przyszlosc-dziecka-dzieci.html i należałoby się w te informacje zagłębić.

hammlot

Posty: 12

 
Mamy chyba wszystkie możliwe ubezpieczenia. Kosztuje to sporo, ale jak sadze mi się w kominie zapaliły to skorzystałem z ubezpieczenia domu. Polecam wszystkim takie rozwiązanie.

Azazel412

Posty: 10

 
Dla mnie ubezpieczenie jest za drogie. Jeśli mamy ubezpieczać samochód, dom, mieszkanie i dwójkę dzieci to trzeba naprawdę mieć na to pieniądze. Jeśli jeszcze mamy robić ubezpieczenie dla siebie na życie to niestety, ale budżet byłby u mnie już pusty. Tak to wygląda.

przemek55

Posty: 6