podsłuch w telefonie, jaki ?

podsłuch w telefonie, jaki ?

Co sądzicie o oprogramowaniu Spyphone? Potrzebuję takiego do lokalizowania telefonu? Czy to droga sprawa? Z góry dzięki za pomoc.

proszek

Posty: 8

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Świetna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

ja2210

Posty: 19

 
Jeśli miałabym już podjąć decyzję co do podsłuchu na telefon, to na pewno od jakiegoś sprawdzonego usługodawcy. Wiem, że takich oprogramowań jest teraz na rynku dość sporo.

Mr Frog

Posty: 13

 
A muszę dodać, że jeżeli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Wspaniała sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa prosta.

wisła1905

Posty: 17

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

Worms

Posty: 10

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, niemniej jednak tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To wyborne narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, iż się zdecyduję. Już niesłychanie sporo wiem na ten temat.

Namo

Posty: 9