szafki warsztatowe metalowe, gdzie warto ?

szafki warsztatowe metalowe, gdzie warto ?

Cześć, szukam miejsca, gdzie można kupić tablice narzędziowe metalowe. Niestety, ale mam przykre doświadczenia z pewną dużą siecią handlową i chciałbym skorzystać z oferty jakiegoś lokalnego producenta.

proszek

Posty: 2

 
Ja z kolei skorzystałem z usług tej firmy, zamawiając u nich szafki warsztatowe metalowe. Możesz je zobaczyć na stronie: https://www.chudmet.pl/produkty/szafki-wiszace/. Prosiłem o montaż innych zamków, bowiem chciałem mieć 100% pewności, że nikt nie będzie mi tam zaglądał. Wszystko zrobione profesjonalnie, nie mam powodów do narzekania :)

Wygodniś22

Posty: 2

 
Przede wszystkim, jeżeli zależy Ci na dobrej szafie warsztatowej od producenta to powinieneś skierować swoje kroki do jakiejś lokalnej firmy. Spróbuj tam zajrzeć do hali produkcyjnej, może zobaczysz jak te meble są robione.

SZczecinek23

Posty: 4

 
Sprawdź czy masz w okolicy meble warsztatowe od producenta. To właśnie prosto z fabryki zakupisz je najszybciej, bo praktycznie “od ręki” i po najlepszej możliwej cenie.

QwerTery

Posty: 2

 
Ta szafa warsztatowa od producenta ma zamontowany zamek na niewielki kluczyk. Z pewnością łatwo ją przypniesz do swojego kompletu, przez co nie ma szans na ich zagubienie.

Kleooo6

Posty: 16

 
Może rozejrzyj się czy w okolicy nie ma jakiegoś sklepu. Jeżeli mieszkasz w małym mieście to zrób sobie w weekend wycieczkę do licznej aglomeracji, a z pewnością znajdziesz producenta mebli warsztatowych z prawdziwego zdarzenia.

Babeczka

Posty: 5