ile mogę wypić, poszukuję!

ile mogę wypić, poszukuję!

Na imprezie nie mamy alkomatu, a przydałoby się wiedzieć, kiedy można w drogę ruszać. Jest jakaś alternatywa?

Fiflek

Posty: 3

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje naprawdę bardzo dokładnie.

Lipa08

Posty: 16

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Znaczące jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bowiem wpływa to na obliczenia.

lalunia333

Posty: 3

 
Na ogół na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że wiele czasu mój organizm nie wymaga na spalenie alkoholu. To mnie faktycznie bardzo cieszy.

hammlot

Posty: 12

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

labuh

Posty: 14

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie łatwe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

Polaczek90

Posty: 18