skup aut Gorzów Wielkopolski, polecicie kogoś ?

skup aut Gorzów Wielkopolski, polecicie kogoś ?

Zastanawiam się czy nie zadzwonić do auto skupu w Świebodzinie, bo mam dość czekania na klienta z autem. Polecacie kogoś?

Joe

Posty: 5

 
Postawiłem samochód w komisie i zobaczę jak to będzie dalej. Jeśli się nie sprzeda to dzwonie, albowiem firmę i niech zabierają auto, a mnie dają gotówkę do ręki.

Jermeri

Posty: 12

 
Korzystałem z auto skupu w Świebodzinie i jestem zaspokojony. Samochód stał u mnie miesiącami. Straciłem nadzieje na jego sprzedaż, a tu taka niespodzianka.

adamczykkk00

Posty: 17

 
Dla mnie skup aut Nowa Sól odpowiada. Mam ich ofertę tutaj https://autoskuplubuskie.pl/skup-aut-nowa-sol/. Jeżeli chcecie samochód sprzedać to oni chętnie dadzą niezmiernie dobrą cenę. Mogę ich faktycznie polecić.

MangoOo

Posty: 22

 
Mnie odpowiada skupowanie auto z Gorzowa Wielkopolskiego, albowiem firma jest rzetelna. Przyjechali chyba po godzinie i zabrali samochód. Płacili gotówką, dlatego jak dla mnie to najniezwyklej korzystna oferta. Nigdy tak prędko pojazdu jeszcze nie sprzedałem, polecam.

namok

Posty: 15

 
Postawiłem samochód w komisie i zobaczę jak to będzie dalej. Jeśli się nie sprzeda to dzwonie, bo firmę i niech zabierają auto, a mnie dają gotówkę do ręki.

Zbyszek

Posty: 7