Producent kory w Bydgoszczy

Producent kory w Bydgoszczy

Witam serdecznie. Znacie i polecacie może jakiegoś dobrego producenta kory ogrodowej? Zależy mi na jakości oczywiście.

tyuMer

Posty: 10

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, dlatego zyskali miano dobrej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

Kwatuszek

Posty: 24

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie poszukuję tanich propozycji. Mam swojego zaufanego producenta, jakiego faktycznie należałoby posiadać, albowiem jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

Mord

Posty: 14

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, bo to doświadczona firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

KHOT

Posty: 26

 
To niezwykle dobrze, iż dużo osób tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

yarofe

Posty: 23

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Albowiem ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są naturalnie inne, niemniej jednak kora sosnowa zasługuje na duże uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

deberty56

Posty: 15

 
Jak ktoś żąda kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, iż sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, wobec tego zyskali miano porządnej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o własne zyski.

tigra32

Posty: 18

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora prosto od producenta, dlatego tym bardziej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

2findme2

Posty: 24

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Mnert67

Posty: 15