Sadzonki krzewów, sprawdzona firma ?

Sadzonki krzewów, sprawdzona firma ?

Mam pytanie odnośnie świerku pospolitego. Znacie dobre oferty sadzonek? Jakieś centrum ogrodnicze, hurtownia? Czekam.

Dresik

Posty: 7

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Gucio

Posty: 18

 
Znakomicie się składa, albowiem właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu zakupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

mew soncz7777

Posty: 17

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, lecz nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu porządne warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Fotnik2

Posty: 22

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już kupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Olipet56

Posty: 15

 
Osobiście polecam tego producenta http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Masz tu jak w banku wypasioną żywą choinkę na święta. Pozdrawiam.

MałeM34

Posty: 14

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

madDog

Posty: 26

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

wrona

Posty: 23

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już zakupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Krzysztard

Posty: 23