sadzonki krzewów, poleci ktoś ?

sadzonki krzewów, poleci ktoś ?

Witam serdecznie. Szukam sprawdzonego zakupu sadzonek świerka pospolitego. Potrzebny na działkę. Jak coś, czekam i dziękuję.

Kruk

Posty: 5

 
Więcej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas bardzo modne i dlatego. Sama mam ochotę na zakup. Nie wiem jednak, czy znalazłabym czas na uprawę.

reavan

Posty: 13

 
Wyjątkowo duży wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

sonio

Posty: 23

 
Mam podobny dylemat. Nie wiem nic o świerku pospolitym, a chciałabym zasadzić w ogrodzie. Przydałaby się jakaś fajna strona z dokładnym opisem. Nie mogę niczego takiego odnaleźć.

aluś44

Posty: 8

 
Wiecej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas niesłychanie modne i wobec tego. Sama mam ochotę na nabycie. Nie wiem jednakże, czy znalazłabym czas na uprawę.

Buła

Posty: 12

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś zakupić? Jak coś, to piszcie, bowiem już chyba czas na sadzenie :D

omen100

Posty: 6

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, ale uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam znaleźć sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

Nikusinski23

Posty: 24

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe która jest cena i czy mają znaczny wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

eryczek

Posty: 13