W jakim sklepie kupię ozdobne ramiączka ?

W jakim sklepie kupię ozdobne ramiączka ?

Hej dziewczyny, czy nosicie ozdobne ramiączka do biustonosza? Zastanawia mnie jak prezentują się one na szczupłej osobie o dość małych piersiach?

Penio

Posty: 11

 
W mojej opinii biustonosze z ozdobnymi ramiączkami prezentują się rzeczywiście bardzo dobrze i zdecydowanie polecam Ci ich nabycie jeżeli zależy Ci na tym aby wyróżnić się na imprezie na tle innych osób obecnych na niej a przy tym zachowanie klasy.

Alaneq

Posty: 26

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o ozdobne ramiączka do biustonoszy to najbogatszą ofertę a przy tym dobrej jakości produkty posiada sklep: http://www.promees.pl.

allaa

Posty: 14

 
Sama biustonosze z ozdobnymi ramiączkami noszę przy praktycznie każdej okazji na którą mam sukienkę i od zawsze przykuwam dzięki nim uwagę niezwykle mnóstwo facetów.

Yuri20

Posty: 8

 
Osobiście noszę ozdobne ramiączka do biustonosza i w żaden sposób nie powodują one jakiegokolwiek dyskomfortu.

sonio

Posty: 23

 
Osobiście posiadam same biustonosze z ozdobnymi ramiączkami i moim zdaniem są one wręcz świetne do wszelkiego rodzaju sukienek z dekoltem ponieważ doskonale się z nimi komponują.

CAUCHETWERE

Posty: 20

 
Osobiście często noszę ozdobne ramiączka do biustonosza i bardzo często zauważam liczne spojrzenia skierowane na mnie, które dają mi bardzo dużo satysfakcji ponieważ uświadamiają mnie w tym, że ramiączka te faktycznie pozwalają mi się wyróżnić.

Gruamer

Posty: 22

 
Osobiście posiadam same biustonosze z ozdobnymi ramiączkami i moim zdaniem są one wręcz świetne do wszelkiego rodzaju sukienek z dekoltem ponieważ wyśmienicie się z nimi komponują.

Olipet56

Posty: 16