Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

suderuss3

Posty: 12

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach albowiem spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest rzeczywiście niesłychanie niewielkie.

Dzidzia

Posty: 28

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

SABUR

Posty: 21

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Najczęściej wydarzenia tego typu nie są drogie i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie gdyż tak naprawdę jest to naprawdę znakomita zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

czlowiek488

Posty: 22

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki natomiast jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

tadziu47

Posty: 20

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Namo

Posty: 9

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

Biudzibudzio

Posty: 11

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

bigstarr

Posty: 20

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Grabow12

Posty: 9