dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Jesteście w stanie mi podpowiedzieć kogoś kto profesjonalnie zajmuje się stomatologią estetyczną i może pod tym kątem zaoferować usługi stojące na wysokim poziomie? Chce poprawić wygląd uśmiechu, jeśli możecie pod tym kątem coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na jakiego lekarza będzie można liczyć.

Kruczek23

Posty: 2

 
Dobrze będzie mieć kogoś kto skupia się na kwestiach estetyki, ale również wie jak to zrobić, by efekty były jak najlepsze.

Alexxxi

Posty: 2

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o stomatologię zachowawczą to każdy dentysta sobie dobrze poradzi, ale jak w grę wchodzą kwestie estetyki uzębienia to z tym już bywa różnie.

Grabow12

Posty: 3

 
Może zobacz co jest w stanie zagwarantować doktor Drosd z Torunia, mimo, że trzeba dojechać to ja zdecydowanie jestem bardzo zadowolony z wizyty. Jechałem z Katowic, ale warto, pod kątem estetyki uzębienia to specjalista na skalę krajową.

67-kristoo

Posty: 4

 
Doświadczenie w zakresie stomatologii estetycznej na pewno będzie cenne, ale faktycznie trzeba też mieć gwarancje, że dany lekarz będzie w stanie zaproponować pacjentowi indywidualne podejście i pomysł na to jak uzębienie powinno wyglądać.

olikt56

Posty: 6

 
Jak planujesz odmienić uśmiech to staraj się szukać specjalisty, który zajmuje się stomatologią estetyczną i na tym polu ma doświadczenie. Na pewno będzie to szansa na to, by efekty były przy takich zabiegach lepsze.

WielkiBO

Posty: 17

 
Szukaj kogoś kto specjalizuje się w koronach, licówkach i innych elementach, które mają wpływać na estetykę uzębienia. Jak ktoś typowo się tym zajmuje to można oczekiwać, że usługi będą zrobione na wysokim poziomie i estetyka będzie świetna.

jommen

Posty: 2

 
W przypadku licówek faktycznie to ich właściwe wykonanie będzie bardzo istotne, ponieważ od tego będzie zależeć estetyka uśmiechu więc warto szukać kogoś kto sobie z tym poradzi i będzie w stanie indywidualne rozwiązania dla pacjenta zaproponować.

Jasiaaa

Posty: 2