pizza w Bydgoszczy, gdzie warto ?

pizza w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Hej. Niedługo odwiedzę wasze miasto :) Mam pytanie, gdzie zjem najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Piszcie. Dziękuję.

dziubbek56

Posty: 8

 
Łamię się i to w wielu przypadkach. Normalnie, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Niemniej jednak można wykonać własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

Polaczek90

Posty: 12

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy http://www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Faktycznie wyborne ciasto. Takie jak lubię najniezwyklej. Znają się na własnej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

Aweeee

Posty: 16

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

Kobitka22

Posty: 9

 
Mylisz się. Skorzystaj z ofert kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zaspokojony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie odszukasz. Pozdrawiam.

@_yyy111

Posty: 13

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

dublerek56

Posty: 15