salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

alliknet5

Posty: 4

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, że nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę naprawdę tanio.

udziec

Posty: 21

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

omen100

Posty: 6

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

VamnHopeHom

Posty: 22

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

beata77

Posty: 14

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

andrew66

Posty: 12