mieszkania w Warszawie, gdzie warto ?

mieszkania w Warszawie, gdzie warto ?

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

NBA-dresy

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Dzidzia

Posty: 9

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

TomekK

Posty: 12

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

pawel253 

Posty: 15

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo sporo. Bez względu na to czy ma to być małe czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Becik45

Posty: 6

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje zazwyczaj polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niesłychanie szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to mnóstwo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Klakier

Posty: 21

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie lepsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Grabow12

Posty: 5

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo popularna.

Namo

Posty: 22

 
Trzeba niesłychanie lubić wielkie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

reklamos

Posty: 6

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, natomiast w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeżeli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Dyduchrr

Posty: 4