Impreza plenerowa – najlepsza lokalizacja

Impreza plenerowa – najlepsza lokalizacja

Dzień dobry. Burmistrz mojego niewielkiego miasteczka zaproponował mi zorganizowanie dni miasta zabezpieczając do tego odpowiedni budżet, ale nie wiem, jakie kroki podjąć.

Może ktoś pomóc?

Zob4567

Posty: 22

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie potrzebują, jeżeli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a teraz raduję się dziesiątkami firm, jakie zgłaszają się do mnie same.

filemon66

Posty: 16

 
Hej!

Wątpliwości, jakie miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla dużego grona osób były ogromne. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, ale odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, bowiem bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

Kamil87rak1

Posty: 15

 
Hej!

Wątpliwości, które miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla dużego grona ludzi były duże. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, lecz odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, albowiem bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

Andzia

Posty: 20

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie otrzymam nigdy nic za darmo, ale na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

2findme2

Posty: 24

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie znacznym marzeniem, jakie udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, gdyż dzięki niemu uniknęłam sporo błędów, jakie popełniają początkujący.

Sarev22

Posty: 25

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

berry182

Posty: 20

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, iż trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, ponieważ najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Alim45

Posty: 15

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

ja2210

Posty: 21

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, iż trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bowiem z reguły nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu potrzebują od firmy gigantycznego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zadowolony.

RasiakNorris

Posty: 22