Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Darmowe mp3, gdzie znajdę ?

Hej, jak pobrać piosenki za darmo? Wszędzie, gdzie chcę znaleźć konkretne utwory trzeba płacić. Pomóżcie. Nie chcę wiązać się płatnymi pakietami na jakiś czas.

ZaNK3R

Posty: 17

 
Ostatnio też szukałem kilku zespołów muzycznych, ale jednak tego nigdzie nie znalazłem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu rzeczywiście jest spora ilość mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest bardzo dobra.

transerwis

Posty: 16

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bo większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj znalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

Marti

Posty: 33

 
Ogromnie sporo jest stron z darmowymi mp3. Mnie osobiście przypadło tylko kilka do gustu, z jakich systematycznie korzystam, gdy mam taką potrzebę. Zawsze jednak mam mnóstwo kłopotów, gdy chcę odnaleźć coś nietypowego. Bo na większości stron jest to samo.

Puni3k

Posty: 29

 
Ja zawsze mam problemy ze odnalezieniem w internecie darmowych mp3, jakie mnie interesują, lecz widać, że ta strona prowadzona jest dość rzetelnie i można faktycznie znaleźć na niej sporą ilość muzyki. Dość w wielu przypadkach z tego co widzę jest aktualizowana.

Klakierek56

Posty: 27

 
Na tej proponowanej przez Was stronie jest możliwość ściągnięcia albumu wykonawcy. Nie wiem jak wygląda to w praktyce, natomiast myślę, że w takim wypadku nie jest to darmowe mp3, natomiast już płatne. Spróbuję to dam wam znać.

berry182

Posty: 20

 
Miałem ostatnio możliwość przetestowania kilku stron, na których można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na naprawdę coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeśli już chcesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

oligard

Posty: 13