Pokazy cyrkowe, znacie kogoś?

Pokazy cyrkowe, znacie kogoś?

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

hihi45hihi

Posty: 15

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to faktycznie dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak słynna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, że tego rodzaju imprez ma za sobą już niezmiernie sporo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

fidelio

Posty: 21

 
To link do strony świetnej artystki http://www.annafilipowska.com - kontakt do agencji eventowej ze śląska. Na stronie można zobaczyć co proponuje. W takie pokazy warto inwestować pieniądze w ramach imprez pracowniczych, polecam.

eagle

Posty: 20

 
Bardzo bardzo dobrze to wygląda i słowo daję, że w najbliższym czasie sama skorzystam z takiej okazji. Bardzo fajnie, że ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego sięgnąć w ramach imprez firmowych.

Alaneq

Posty: 25

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najbardziej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to bardzo pozytywne oraz dużo wrażeń. Dlatego polecam agencje, które wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

Namo

Posty: 22

 
Według mnie na takich imprezach firmowych musi się dziać coś spektakularnego, żeby zapadało w pamięć. Może właśnie pokazy cyrkowe? Jest dużo takich ofert w agencjach.

słodkaM

Posty: 14