Darmowe mp3, szukam strony ?

Darmowe mp3, szukam strony ?

Gdzie waszym zdaniem powinienem szukać darmowych plików mp3 do pobrania jeżeli słucham rapu?

wolnośććć

Posty: 10

 
Korzystałem z wielu stron umożliwiających pobieranie darmowych mp3 i moim zdaniem najlepszy jest serwis: https://powermuza.eu z którego właśnie obecnie pobieram najwięcej utworów na swój dysk.

miś_biały

Posty: 20

 
Sama nie wyobrażam sobie porannego biegania bez muzyki. Na twoim miejscu więc jak najszybciej pobrałabym swoich ulubionych wokalistów i zgrała na swój telefon. Dzięki temu każdy trening stanie się znacznie przyjemniejszy i ze znacznie większą ochotą będzie go wykonywała.

Joe

Posty: 12

 
Sam pobieram darmowe mp3 już od długiego czasu i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tych plikach. Moim zdaniem wszystkie historie o kiepskiej jakości dźwięku są naprawdę mocno przesadzone i nie wierzyłbym w nie.

beata77

Posty: 12

 
Fakt, iż muzyka jakiej słuchasz jest mało atrakcyjna nie świadczy o tym, iż nie jest ona dostępna w formie darmowych mp3. Pliki te stały się już tak popularne, iż praktycznie każdy gatunek da się odnaleźć w postaci mp3.

transerwis

Posty: 18

 
Uważam, że pobieranie mp3 z internetu nie wiąże się z kompletnie żadnymi konsekwencjami. Jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś z tego powodu miał jakiekolwiek problemy.

jumju

Posty: 16