Gdzie organizują wieczory panieńskie w Krakowie ?

Gdzie organizują wieczory panieńskie w Krakowie ?

Czy wy dziewczyny na swój panieński w Krakowie kupowałyście dużo alkoholu czy symboliczną liczba?

Hello98

Posty: 8

 
Koleżanka organizowała wieczór panieński w Krakowie przy pomocy zewnętrznej firmy i jak sama twierdzi koszty związane z tym wcale nie są jakieś wielkie.

Babeczka

Posty: 16

 
Osobiście jeżeli chodzi o wieczory panieńskie w Krakowie to najbardziej polecam Ci firmę: http://www.ananday.pl. Sama z niej korzystałam i muszę przyznać, że cała zabawa była naprawdę fenomenalna i żałuję, że nie mogę jej powtórzyć jeszcze raz.

edyta123

Posty: 14

 
Osobiście gorąco zachęcam Cię do zrobienia wieczoru panieńskiego w Krakowie. Wszystkie Twoje koleżanki oraz przyjaciółki z pewnością będą przez długi czas wspominały tą wspaniałą imprezę. Moim zdaniem to czy zlecisz jej organizację profesjonalnej firmie czy zorganizujesz wieczór sama jest już mniej ważne.

@malpka

Posty: 19

 
Osobiście zdecydowanie polecam Ci samodzielną organizację wieczoru panieńskiego gdyż zaoszczędzisz dzięki temu naprawdę wiele pieniędzy a jeśli postarasz się to efekt końcowy będzie taki sam jak przy korzystaniu z firm.

Marioleczka

Posty: 19

 
Moim zdaniem wieczory panieńskie w Krakowie organizowane przez doświadczone firmy są doskonalsze lecz jeśli nie masz pieniędzy to samodzielne zorganizowanie fajnej imprezy również nie jest wielkim problemem.

Yuri20

Posty: 11