konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

Cześć. Czy 2-3 tysiące pln to budżet, w którym znajdzie się fachowy DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

Dzidzia

Posty: 6

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to niesłychanie dobrze rozwiązanie, albowiem zapłacicie maksymalnie kilkaset zł, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Jacuś

Posty: 13

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 zł za tort, aczkolwiek niezmiernie mnóstwo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

jumju

Posty: 16

 
Firmy, które wykonują ozdoby na weselne odnajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niesłychanie przydatny w moim przypadku.

Strzała

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Niekiedy wystarczy być na weselu, na jakim gra konkretny zespół muzyczny.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na ozdoby na wesele. Wszystko ze względu na fakt, że poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większa część ozdób wykonać na własną rękę :-)

RasiakNorris

Posty: 22