Muzeum Kołobrzeg, znacie coś ?

Muzeum Kołobrzeg, znacie coś ?

Z jakich atrakcji w Kołobrzegu dla młodzieży i dzieci w ramach szkolnej edukacji warto skorzystać, może jakieś muzeum?

Gucio

Posty: 18

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

RufleX

Posty: 16

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, lecz i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, uprzednio za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

Zas

Posty: 21

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

eluśrrr

Posty: 15

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

maniek

Posty: 23

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

Laleczka

Posty: 16