safari w azji wakacje, poszukuję !

safari w azji wakacje, poszukuję !

Znacie może jakieś biuro, które zapewnia tzw. wycieczki do Azji indywidualnie skrojone? Dużo mówi się teraz o takich ofertach :)

251Lechu

Posty: 6

 
Nie polecam wybierać się poza Europę we własnym zakresie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

adolort34

Posty: 16

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej thailand-trips.pl.

labuh

Posty: 17

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, albowiem tam nas niezmiernie ciągnie :) Mam nadzieję, iż uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

dermert

Posty: 7

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, które zapewniają pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

Kamil87rak1

Posty: 15

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. Inaczej spać spokojnie nie będziemy mogli :D

luluś45

Posty: 14