wycieczki all inclusive, znacie coś ?

wycieczki all inclusive, znacie coś ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o wycieczki all inclusive. Znacie jakieś propozycje konkretnych biur podróży?

Mord

Posty: 6

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

Julian

Posty: 8

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki profesjonalny urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

Lipa08

Posty: 16

 
Masz rację. Nic dziwnego, bo przecież biura podróży muszą konkurować ze sobą :) Dla nas klientów doskonała opcja. W tym roku byliśmy na zorganizowanych właśnie w ten sposób wakacjach rodzinnych all inclusive i nie żałujemy. Ciągle wracamy wspomnieniami, a bankowo wybierzemy się na takie same w przyszłym roku. Super sprawa, bo gwarantują wszystko dla dzieci i opiekę też.

yarofe

Posty: 23

 
A takie wycieczki rodzinne all inclusive to dokładnie co? Mąż szukał ofert na Malediwach, natomiast nie wszystko okrutnie kosztowne i chyba nie będzie możliwości. Jak coś to piszcie, z jakim biurem spędziliście własne egzotyczne wakacje. Może jednakże się uda :)

André22

Posty: 20

 
Może prawda, że trzeba liczyć się z ceną za takie wakacje all inclusive, niemniej jednak z drugiej strony samemu się takich nie da zorganizować. Wyjeżdżając za granicę do nowego miejsca, to niezwykle ważne, żeby było bezpiecznie. A tego typu oferty są sprawdzone, więc nie trzeba mieć obaw.

szmitt56

Posty: 15

 
To wyśmienite biuro podróży, które polecamy, bowiem z nimi wyjechaliśmy już trzy razy http://clubmed.pl. Mają naprawdę oryginalny pomysł, jeśli chodzi o całą organizację. Sporo rozrywki, natomiast przede wszystkim kluby dostosowane do zainteresowań i wieku urlopowiczów ;) Znakomite wycieczki rodzinne all inclusive.

Kitas

Posty: 14

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

Mr Boks

Posty: 14

 
Ja też wolę aktywną formę, zwłaszcza gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

deberty56

Posty: 15

 
O wiele lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się doskonale. Masz wszystko pod ręką.

labuh

Posty: 14