przenośne garaże Węgry, gdzie warto ?

przenośne garaże Węgry, gdzie warto ?

Witam. Znacie, jakąś firmę, która jest w stanie na Węgry wysłać przenośny garaż z blachy trapezowej?

Jasieczek23

Posty: 1

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

tigra32

Posty: 12

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go bardzo szybko. Cena była bardzo słynna. Na Węgrzech nie mogłem znaleźć żadnej firmy, jaka by mi przygotowała bardzo dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wtedy problemów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

Kitas 

Posty: 5

 
Wydawać by się mogło, iż odległość jest zbyt duża, lecz jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, wobec tego się, co dziwić, iż polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

TomekK

Posty: 3

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bo jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bo wtedy doliczany jest do tego transport.

aliotos

Posty: 4

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Znają się na wszystkim bardzo dobrze.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to jest niesłychanie znaczny wybór blaszanych garaży, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy znaczny garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają prędko, wobec tego pożądane byłoby z takich usług korzystać.

Lupusx

Posty: 3