malowanie Warszawa, polecicie ?

malowanie Warszawa, polecicie ?

Szukam ekipy, co zajmuje się malowaniem ścian. Chodzi o efekty, a nie o to żeby była tylko niska cena.

Facio

Posty: 2

 
Nie lubię się tak brudzić i dlatego jeśli potrzebne jest malowanie ścian to oddaje to firmie, która się na tym zna. Taka firma nie tylko przygotuje ściany to jeszcze po wykonaniu całej usługi jest w stanie wszystko posprzątać. Dla mnie to najlepsze usługi.

BBGGRR2

Posty: 10

 
Malować trzeba potrafić. Inaczej można zrobić zacieki, a poprawienie tego wcale nie jest takie łatwe. Są takie farby, które bardzo źle się kryje, dlatego lepiej malowanie ścian zostawić komuś, kto naprawdę się na tym zna. Wtedy wiemy, że oni sprawdzą wszystko i przygotują się do malowania tak żeby były z tego najlepsze efekty.

doprzodu67

Posty: 8

 
Jeśli ktoś bierze się za to sam to trzeba mieć wałki, pędzle i wiele innych akcesoriów. Całość robi się wałkiem, ale nie zawsze się to udaje i wtedy poprawki robimy małym pędzlem. Trzeba pamiętać o tym żeby okryć meble, okleić sufit żeby go nie pomalować w tym samym kolorze. To wszystko wymaga wiedzy i doświadczenia.

nero45

Posty: 10

 
U nas w domu malowaniem ścian zajęła się firma https://malowanie24.com i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Nie ma znaczenia wielkość pomieszczeń, albowiem oni biorą wszystkie zlecenia.

kryj

Posty: 5

 
Nie lubię się tak brudzić i zatem jeżeli konieczne jest malowanie ścian to oddaje to firmie, jaka się na tym zna. Taka firma nie tylko przygotuje ściany to jeszcze po wykonaniu całej usługi jest w stanie wszystko posprzątać. Dla mnie to najlepsze usługi.

45-YYY

Posty: 2

 
Zlecałem firmie malowanie w Warszawie. Mieli niskie ceny i wszystko wykonali naprawdę bardzo solidnie. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Do malowania było całe mieszkanie. Wyjechałem na weekend żeby im nie przeszkadzać, a jak wróciłem to wszystko było gotowe. Efekt jak dla mnie naprawdę bardzo dobry.

koko

Posty: 4

 
Wybierając firmę trzeba skupić się na tym czy robi kompletne remonty czy tylko maluje. Lepiej żeby byli wyspecjalizowani w jednym, albowiem wówczas robią to rzeczywiście solidnie.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Malować trzeba potrafić. Inaczej można zrobić zacieki, a poprawienie tego wcale nie jest takie łatwe. Są takie farby, jakie niesłychanie źle się kryje, wobec tego lepiej malowanie ścian zostawić komuś, kto rzeczywiście się na tym zna. Wtedy wiemy, że oni sprawdzą wszystko i przygotują się do malowania tak żeby były z tego najlepsze efekty.

Penio

Posty: 5

 
Jeżeli ma się czas to malowanie ścian można robić samemu. Tylko, że trzeba jeszcze wiedzę w tym temacie mieć. Samo się przecież nic nie zrobi, efekt można zepsuć niesłychanie szybko.

Złoty

Posty: 5