remonty warszawa, dobra firma ?

remonty warszawa, dobra firma ?

Witam serdecznie. Jaką firmę remontową polecacie, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Misieczek

Posty: 8

 
Nie korzystałem nigdy z usług remontowych. Zawsze sam działałem, lecz z sufitami napinanymi raczej nie pójdzie prosto samemu :) Mnie też przydałby się ktoś z Warszawy, jakiś fachowiec.

Wacław

Posty: 6

 
Na takich właśnie fachowcach mi zależy. Dobrze wiem, że w branży wykończeń wnętrz w Warszawie można odnaleźć pseudofachowców. Już raz zdążyłem się na takich naciąć :(

Sarenka

Posty: 5

 
Poszukaj opinii, bo są bardzo ważne. Jeśli chodzi o sufity napinane, to nie jest to mały koszt. Na pewno znajdziesz kogoś w Warszawie. Polecałbym jednak dokładnie zapoznać się z opiniami. Naciąć się, nie jest sztuką :)

Lizusek45

Posty: 8

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, jakie nie biorą za projekty sporo. Jak się orientujecie, dajcie znać.

Polaczek90

Posty: 12

 
To całkiem dobra firma, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie http://napinane-warszawa.pl/sufity-napinane/opis. Polecam, bo sam korzystałem. Szybki remont, cena niewygórowana.

Riko64

Posty: 5

 
Jeśli chodzi i takie nowatorskie remonty, to na bank nie będzie tanio. Musiałbym poszperać długo, poszukać jakiegoś usługodawcę, który nie pozwoliłby mi zbankrutować :D U mnie metraż jest bardzo znaczny, więc pewnie w Warszawie za taki sufit troszkę by mnie wyniosło.

mirekp2005

Posty: 11

 
Co do firm remontowych, to rzeczywiście można naciąć się na pseudo fachowców, ale teraz mamy przecież możliwości. Można sprawdzić stronę internetową firmy, poszukać opinii na temat usług. W najbliższym czasie też będę potrzebował kogoś od wykończeń wnętrz w Warszawie, dlatego odwiedzam różne fora i strony branżowe :)

Robuś

Posty: 10

 
Ja potrzebuję takiej pomocy natychmiast. Moja ekipa remontowa, z jakiej miałem sięgnąć nie ma terminów wolnych na najbliższe kilka miesięcy :( Muszę prędko znaleźć kogoś, kto umie montować sufity napinane w Warszawie. Jak coś, to piszcie, podpowiedzcie, kogo wybrać.

demonn

Posty: 7

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem dużo ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najniezwyklej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają szczególny efekt. Może podeślecie jakieś fotografie?

Nikotymmm

Posty: 18