wykończenia wnętrz dobczyce, opinie

wykończenia wnętrz dobczyce, opinie

Szukam dobrej firmy, która oferuje usługi remontowe w Myślenicach. Zależy mi na profesjonalnej ekipie remontowej.

89ostry89

Posty: 8

 
Tu macie sprawdzoną ofertę remontów w Myślenicach https://me-mo.pl/o-nas.html. Ekipa naprawdę świetnych fachowców, którzy znają się na wszelkiej robocie. Masz pewność, że nie stracisz. Polecam z własnego doświadczenia.

alklu7

Posty: 11

 
To szybko podeślij link. Może zajmują się też układaniem paneli i glazurą. Potrzebowałbym umówić się z kimś w Myślenicach na termin, na naprawdę sprawne i szybkie prace.

quwejt

Posty: 19

 
Właśnie o solidność i terminowość chodzi. Nie mam zamiaru grzebać się ze szpachlowaniem poprzez tydzień. Chcę zlecić komuś, kto ma ekipę w Myślenicach lub w Wieliczce i prędko ogarnie ten temat. Jak coś, to piszcie. Czas mnie nagli, bowiem ekipa elektryków ma wejść za kilka tydzień.

Ciapek

Posty: 12

 
Dla mnie najważniejsza jest szybkość zleconych prac. Przypuśćmy ile może potrwać tapetowanie 2 pomieszczeń po 20m2? Przydałby się fachowiec z Myślenic.

Fanatyk

Posty: 10

 
Coś w tym jest. Gdy x lat temu przyjechała do mnie do domu ekipa remontowa, to siedzieli ponad dwa tygodnie. Teraz uporali się z wykończeniem wnętrz w tydzień. Widzę postęp i profesjonalizm. Też się cieszę, że mamy takie usługi w Myślenicach.

DaNceR

Posty: 10

 
Bardzo szybko to raczej nie znajdziesz, a w zasadzie trudno działać w tej branży na emocjach. Proponowałbym najpierw sprawdzić, co to za firma dokładnie. Na szybko możesz natknąć się na pseudo fachowców. Jeśli chodzi o remonty w Myślenicach, to tacy również są :(

asulka002

Posty: 10

 
Też zauważyłem, że zmniejszyła się liczba pseudo specjalistów. Kiedyś nieźle się naciąłem na ekipę, co do jakiej nie miałem na początku żadnych zastrzeżeń. Potem powychodziło wiele kłopotów. Przede wszystkim nie znali się zupełnie na projektach i nie potrafili zrealizować profesjonalnie tego, co się w nim znajdowało :( Teraz zależy mi na sprawdzonych usługach wykończeniowych w Myślenicach.

BBGGRR2

Posty: 7