Budowa domu dolnośląskie, poszukuję !!!

Budowa domu dolnośląskie, poszukuję !!!

Potrzebna mi firma budowlana, która byłaby generalnym wykonawcą. Chodzi o obiekt handlowo-usługowy od a do z.

jesika

Posty: 9

 
To firma budowlana SSE, jaką polecam z czystym sumieniem http://www.kiksc.pl. Jako inwestor muszę współpracować tylko z firmami, na których da się polegać. W kwestii nowoczesnego budownictwa są zdecydowanie godni polecenia. Działają kompleksowo, a współpraca układa się pomyślnie. Polecam.

Booss23

Posty: 14

 
Nie ma innej szanse. Trzeba spotkać się z kierownikiem takiej firmy budowlanej SSE i wszystko dogadać. Akurat w kwestii negocjacji nigdy nie byłem słaby, więc w moim wypadku nie było źle :D

Jarko445

Posty: 10

 
Też szukałem construction company. Wiadomo, że firmy, które wychodzą z ofertą na rynki zagraniczne są profesjonalistami. Tylko takie liczyły się dla mnie, kiedy potrzebowałem najlepszej jakości prac modernizacyjnych.

Adam 105

Posty: 26

 
Od hal produkcyjnych trzeba zatrudnić fachowców, specjalistów z tej dziedziny. Mają dostęp do świetnych technologii. Zapłacić swoje trzeba. Ogólnie nie polecam sugerować się tylko ceną, bo można przejechać się na jakości i to bardzo.

Joe

Posty: 14

 
To widzę, że nie bez powodu szukam construction company - profesjonalnego usługodawcy :D Nawet nie miałem pojęcia, że tak bardzo można naciąć się na cenę. Jak dla mnie ustalenia powinny być ustaleniami. To chyba nierzetelna firma, jacyś pseudo fachowcy, którzy nie potrafią ocenić nakładów finansowych.

Krakus

Posty: 13

 
To jeśli chodzi o budowę lokali usługowych w dolnośląskim nie ma mniej więcej ujednoliconych stawek? Nie rozumiem takiego dużego rozrzutu cenowego. Też będę chciał działać i znaleźć firmę. Nieciekawie to wygląda. Chciałem starać się o dotację, ale to i tak nie jest zadowalające.

Ciapek

Posty: 18

 
Z terminami jest dość trudno, bo też szukam sprawdzonej firmy od budowy hal magazynowych i jest ciężko :( Mam nadzieję, że się coś w końcu znajdzie.

Kleooo6

Posty: 16