Zestaw kominkowy z Krakowa, kogo polecicie?

Zestaw kominkowy z Krakowa, kogo polecicie?

Witam :) Planuję konkretne zmiany w domu. Szukam sprawdzonych przez was ofert sklepów z kominkami w Krakowie. Dziękują za pomoc.

Radziu

Posty: 7

 
Najlepsi producenci w jednym miejscu :) To moja propozycja, bo sam dokonywałem u nich kupna http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Mają porządne urządzenia, kominki grzewcze w Krakowie, jakie warto polecać, poza tym też montaż.

wujekB

Posty: 13

 
Nie mogę doczekać się realizacji :) Zamówiliśmy montaż kominka z tej firmy w Krakowie, kupowanie też u nich. Niezmiernie się cieszę, że już w te zimowe wieczory będzie przyjemnie. Poza tym dzięki kominkom można zaoszczędzić na tradycyjnym ogrzewaniu, więc pożądane byłoby wziąć to do serca.

czester3

Posty: 15

 
O kominku marzyłam zawsze. W naszym wypadku jednak takie typowo grzewcze rozwiązania to zdecydowanie za duży koszt, w Krakowie jest też spora oferta biokominków, więc nie chyba to nam obecnie pozostaje :) pozdrawiam i życzę owocnych zmian w domach :)

beata77

Posty: 14

 
Mnie też przypadła ta oferta do gustu, a zwłaszcza dla mojego budżetu. To tanie kominki w Krakowie. Tutaj chyba zdecyduję się w końcu na wybór.

Namo

Posty: 22

 
Najlepiej wybrać ofertę kominków z montażem, znają się na rzeczy więc zrobią raz dwa taką instalację. Oferta w Krakowie w tym sklepie jest ogromna. Poza tym kompleksowo.

Anielkka

Posty: 20