Mezoterapia ampułki - poszukuję !!

Mezoterapia ampułki - poszukuję !!

Witam jaką kosmetyczkę z Rzeszowa polecacie. Chodzi mi o makijaż na wesele, koniecznie musi więc być profesjonalny :)?

Maciejoo

Posty: 9

 
No właśnie najlepiej przekonać się na swojej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten kłopot winna pomóc sobie w ten sposób.

CAUCHETWERE

Posty: 20

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niesłychanie w porządku. Bardzo się cieszę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

Wojciech24

Posty: 29

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

@malpka

Posty: 19

 
Tu mają wyborne metody na usuwanie cellulitu http://www.pracowniawdzieku.pl. Jestem po kilku zabiegach i jestem już usatysfakcjonowana wyglądem skóry :) a jeszcze czeka mnie jedna seria. Szczerze polecam.

Laleczka

Posty: 16

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednakże czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Rzeczywiście można zrezygnować z mnóstwo kosmetyków, jakich się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

wigry00

Posty: 8

 
Mama powiedziała, iż na nieszczęście nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać każdego dnia maszynki, bowiem taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, iż laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić spostrzeżenie na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Jasio

Posty: 20

 
Nie zapominajmy jednak o niektórych przeciwwskazaniach, bo skutek może być marny. Przed zabiegami laserem frakcyjnym nie można się opalać, to wiem na pewno :)

Marti

Posty: 31

 
Z uwagi, iż już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To niesłychanie dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne naprawdę niewielkie sumy.

pawel253

Posty: 6

 
Ze swoim cellulitem walczyłam jak lew przez ponad 3 lata. Pomogły mi dopiero zabieg endermologia integral. Taki masaż to jednak coś całkiem innego niż tradycyjne metody. Koszt jest i trzeba się z tym liczyć, ale efekty są niesamowite i szkoda nie skorzystać.

wrona

Posty: 22