Dobra kosmetyczka w Katowicach, kogo znacie ?

Dobra kosmetyczka w Katowicach, kogo znacie ?

Hej. Kochane jaki jest dobry fryzjer w Cieszynie. Dużo mówi się o kilku zakładach, ale chciałabym poznać Wasze opinie :)

Worms

Posty: 10

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

sklepowa12

Posty: 19

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

zdsakk87

Posty: 14

 
Polecajcie :) Oj widzę, że nie tylko ja szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie :D Czyżby jakaś zmowa? Poważnie potrzebuję zmienić kolor włosów i zależy mi na prawdziwie profesjonalnej pomocy. Poradzie również.

Robuś

Posty: 16

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

pawel253

Posty: 17

 
Ponownie święta i znów dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, że nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

Posty: 13

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, iż dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w idealnym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się odnaleźć wyśmienity salon i to nawet blisko osiedlowy, o jakim nie wiedziałam, iż ma aż takie powodzenie.

wolnośććć

Posty: 10